معرفی گروه مالی دانایان

گروه مالی دانایان (سهامی عام) توسط جمعی از فعالان اقتصادی بخش خصوصی شکل گرفته و تحت نظارت سازمان بورس و اوراق بهادار فعالیت می‌کند. دانایان در حال حاضر طیف وسیع خدمات خود را در چهار حوزه‌ی اصلی مدیریت دارایی، خدمات مالی، تأمین مالی و آموزش و پژوهش از طریق شرکت‌های تخصصی زیرمجموعه‌ی خود به مشتریانش ارائه می‌دهد. ضمن ایجاد یکپارچگی در ارائه‌ی جامع خدمات مالی و سرمایه‌گذاری، گروه مالی دانایان می‌کوشد دانش و تجربه‌ی سرمایه‌ی انسانی خود را با تسلط بر فرایند‌های اجرایی تلفیق کند تا بتواند راه‌کارهای مقتضی، هوشمندانه و بهینه‌ای را به گروه‌های مختلف مشتریانش ارائه دهد. غیر از ارائه‌ی خدمات یاد‌شده، گروه مالی از طریق شرکت سرمایه‌گذاری دانایان، نقش آفرینی‌های متعددی در قالب تأمین منابع مالی و اجرای پروژه‌های صنعتی و ساختمانی در بخش واقعی اقتصاد داشته است که توسعه‌ی شرکت صنایع پتروشیمی زنجان و اجرای پروژه‌های شاخص در صنعت ساختمان از مهم‌ترین آن‌هاست.

نشان دانایان

اوریگامی و درنای کاغذی آن، در تمام دنیا یادآور تلاش و امید است. از دیدگاه اوریگامی، هر برش کاغذ نمادی از موقعیتی است که می‌توانیم آن را با تغییراتی ظریف و دقیق توسعه دهیم و به یک اثر هنری زیبا و ارزشمند تبدیل کنیم. نشان گروه مالی دانایان نیز با تکیه بر همین مفهوم، و هنر «کاغذ و تا» طراحی شده تا نمادی از دقت، ظرافت و امیدواری باشد. ما در دانایان ضمن درک چالش‌ها و مشکلات، به آینده‌ امیدواریم و تلاش می‌کنیم با توسعه‌ی امکانات و توانمندی‌هایمان، مشتریانمان را هم به آینده‌ای روشن امیدوار کنیم. همچنین دقت و توجه به جزئیات نیز یکی از اصول ما در دانایان است؛ ما به کمال‌گرایی خود افتخار می‌کنیم، زیرا بر این باوریم که توجه به جزئیات است که تفاوت‌ها را می‌سازد.

سیر توسعه‌ی دانایان

هلدینگ دانایان با دارا بودن چندین شرکت تخصصی مالی و شرکت‌هایی در حوزه‌ی صنایع پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت است. در این بخش، مسیر توسعه‌ی دانایان ارائه شده است که شامل زمان تأسیس یا سرمایه‌گذاری در شرکت‌های زیرمجموعه‌ی خود است.

زیرمجموعه‌های غیرمالی دانایان

سرمایه‌ی انسانی در دانایان

یکی از اصلی‌ترین دارایی‌های گروه دانایان سرمایه‌ی انسانی متخصصِ فعال در شرکت‌های تخصصی است. تلاش ما در دانایان این است که با تکیه و تأکید بر دانش، تخصص و تجربه‌ی همکارانمان، خدماتی متمایز ارائه دهیم.

سرمایه‌ی انسانی در دانایان

یکی از اصلی‌ترین دارایی‌های گروه دانایان سرمایه‌ی انسانی متخصصِ فعال در شرکت‌های تخصصی است. تلاش ما در دانایان این است که با تکیه و تأکید بر دانش، تخصص و تجربه‌ی همکارانمان، خدماتی متمایز ارائه دهیم.

همکاری با ما

سرمایه‌ی انسانی در دانایان نقش پررنگی در تحقق اهداف کسب‌وکار ایفا می‌کند. از این رو در تلاش هستیم که با ارائه‌ی بسته‌های جبران خدمت رقابتی، ایجاد محیطی پویا و آموزنده، تأکید بر رفتار حرفه‌ای و پایبندی به اصول اخلاقی، بستری برای شروع همکاری‌های بلند مدت ایجاد کنیم.
در صورتی‌که تمایل به همکاری با دانایان را دارید و آمادگی شروع فصل جدیدی از زندگی‌ حرفه‌ای خود را دارید، با ما تماس بگیرید. همچنین جهت اطلاع از آخرین آگهی‌های شغلی دانایان بر لینک‌ زیر کلیک کنید.