شرکت مشاور سرمایه‌گذاری دانایان

ارائه‌ی طیف وسیع خدمات تخصصی مالی شرکت‌ها و خدمات مدیریت دارایی، مشاوره‌ای و تحلیلی

شرکت مشاور سرمایه‌گذاری دانایان

ارائه‌ی طیف وسیع خدمات تخصصی مالی شرکت‌ها و خدمات مدیریت دارایی، مشاوره‌ای و تحلیلی

شرکت مشاور سرمایه‌گذاری دانایان
ارائه‌ی طیف وسیع خدمات تخصصی مالی شرکت‌ها و خدمات مدیریت دارایی، مشاوره‌ای و تحلیلی

خدمات

بخشی از خدمات گروه مالی دانایان در چهار حوزه‌ی مدیریت دارایی، تأمین مالی، خدمات مالی و آموزش‌وپژوهش به واسطه‌ی شرکت مشاور سرمایه‌گذاری دانایان ارائه می‌شود. در این بخش خدمات اختصاصی شرکت مشاور ارائه شده است. 

مدیریت دارایی

یکی از مهم‌ترین خدمات حوزه‌ی مدیریت دارایی گروه مالی دانایان، مدیریت سبد اوراق بهادار اختصاصی برای شماست که این خدمت به واسطه‌ی شرکت مشاور سرمایه‌گذاری دانایان انجام می‌شود. برای ارائه‌ی این خدمت، دانایان متناسب با خصوصیات و تمایلات شما، سبدی متنوع از اوراق بهادار موجود در بازار سرمایه را از اوراق درآمد ثابت و سهام شرکت‌ها گرفته تا اوراق مشتقه برای شما تشکیل می‌دهد. به پشتوانه‌ی فعالیت تخصصی چندین ساله‌ی گروه مالی دانایان در بازار سرمایه، می‌توانید مطمئن شوید که مدیریت دارایی‌های شما به شکل بهینه، بر مبنای تحلیل‌های دقیق واحد مدیریت دارایی دانایان، انجام خواهد شد. همچنین اگر تمایل داشته باشید در این بخش شخصاً سرمایه‌گذاری خود را مدیریت کنید، می‌توانید فقط با دانایان مشورت کنید و خودتان تصمیم بگیرید.

خدمات مالی

تعهد پذیره‌‌نویسی، ارزش‌گذاری، تأسیس نهاد مالی و تجدید ساختار مالی همگی از خدمات تخصصی شرکت مشاور سرمایه‌گذاری دانایان برای مشتریان حقوقی است. همچنین، مشاوره‌‌ی سرمایه‌گذاری اختصاصی نیز از خدمات مالی شرکت مشاور است که گروه‌های مختلفی از مشتریان حقیقی و حقوقی می‌توانند از آن بهره‌مند شوند. شرکت مشاور سرمایه‌گذاری دانایان با تکیه بر دانش و تجربه‌ی سرمایه انسانی خود می‌کوشد در این بخش خدماتی متمایز به مشتریانش ارائه دهد.  

تأمین مالی

از خدمات تأمین مالی گروه مالی دانایان، شرکت مشاور سرمایه‌گذاری ارائه‌ دهنده‌ی اختصاصی خدمات مربوط به تأمین مالی از طریق بازار سرمایه است؛ انجام تمام امور مربوط به افزایش سرمایه‌ و عرضه و پذیرش سهام شرکت‌ها و انتشار اوراق بدهی همگی از خدماتی هستند که به واسطه‌ی شرکت مشاور سرمایه‌گذاری دانایان برای مشتریان انجام می‌شود. آنچه مشاور سرمایه‌گذاری را در این خدمت متمایز می‌کند، تجربه‌ی امکان بهره‌مندی از تجربه‌ی چندین ساله‌ی گروه مالی دانایان در بخش واقعی اقتصاد است. با انتخاب مشاور سرمایه‌گذاری دانایان می‌توانید مطمئن باشید که کلیه‌ی خدمات حوزه‌ی تأمین مالی از طریق بازار سرمایه برای بنگاه شما به بهترین شکل ممکن انجام می‌شود. 

آموزش و پژوهش

کلیه‌ی خدمات مربوط به آموزش و پژوهش در گروه مالی دانایان از طریق شرکت مشاور سرمایه‌گذاری دانایان دنبال می‌شود. ما در شرکت مشاور سرمایه‌گذاری دانایان در تلاش هستیم به واسطه‌ی آکادمی دانایان برای تمام گروه‌ها، از مخاطبان مبتدی تا کارشناسان متخصص، محتواهای استاندارد و بر پایه‌ی اصول علمی آماده کنیم. شما می‌توانید از آکادمی دانایان دوره‌های آموزشی مالی، پژوهش‌های موضوعی، راهبردهای شرکتی، سلسله مقالات یا نشست‌های تخصصی و عمومی مالی، و محتواهای مشابه طلب کنید و با اطمینان بیشتری در مسیر خود گام بردارید. همچنین در راستای ایفای مسئولیت اجتماعی، محتوای آموزشی متعددی در سطوح مختلف و به صورت رایگان در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد.

چرا مشاور سرمایه‌گذاری دانایان

نیروی انسانی برتر

مشاور سرمایه‌گذاری دانایان با در اختیار داشتن سرمایه انسانی برتر در بازارهای مالی و سرمایه‌گذاری به‌طور ویژه بازار سرمایه، همواره بهترین راه‌حل‌ها را در اختیار مشتریان حقیقی و حقوقی خود قرار می‌دهد.

طیف وسیع خدمات

در مشاور سرمایه‌گذاری دانایان طیف وسیعی از خدمات به گروه‌های مختلفی از مشتریان حقیقی و حقوقی عرضه می‌شود. از خدمات تخصصی مالی شرکت‌ها تا خدمات تحلیلی و مشاوره‌ای برای سرمایه‌گذاری‌های خرد.

بهره‌برداری از امکانات هلدینگ

مشاور سرمایه‌گذاری دانایان یکی از شرکت‌های زیرمجموعه‌ی گروه مالی دانایان است؛ این ویژگی امکان بهره‌برداری از امکانات و اعتبار گروه مالی را به ما می‌دهد که بتوانیم در ارائه‌ی خدمت به مشتریان متمایز باشیم.

پشتیبانی اختصاصی مشتریان

مشاور سرمایه‌گذاری دانایان همواره می‌کوشد همراهی قابل اتکا برای مشتریان خود باشد؛ از اولین جلسات شروع همکاری تا آخرین گام ارائه‌ی خدمت اعضای شرکت مشاور سرمایه‌گذاری دانایان در کنار شما خواهند بود.

قراردادهای منعقد شده

مجموع قراردادها و تفاهم‌نامه‌های منعقد شده: ۵۷ عدد

0

ارزش‌گذاری سهام

0

تأسیس نهاد مالی

0

اصلاح ساختار

0

مشاوره‌ی سهام

0

مجری عرضه و پذیرش

تماس با ما

جهت درخواست مشاوره یا پرسش سوالاتتان می‌توانید فرم را تکمیل و ارسال کنید؛ کارشناسان ما در سریع‌ترین زمان ممکن با شما تماس خواهند گرفت. 

برخی از مشتریان ما