محصولات شرکت‌ ها  چرا دانایان

گروه مالی دانایان در راستای ارائه‌ی گستره‌ی کامل خدمات مالی قدم بر‌می‌دارد.

کارگزاری دانایان​

خدمات کارگزاری و صندوق اختصاصی بازارگردانی شامل:

– معامله اوراق بهادار از قبیل سهام، اوراق مشارکت و اوراق تبعی؛
– معامله کالاهای پذیرفته شده در بورس کالای ایران؛
– صندوق سرمایه‌گذاری اختصاصی بازارگردانی؛
– خدمات تأمین مالی جمعی؛
– خدمات عرضه و پذیرش از قبیل ارائه مشاوره به متقاضی درخصوص فرآیند پذیرش به منظور انطباق با مقررات، مشاوره و تهیه امیدنامه/طرح تجاری، راهنمایی جهت تهیه گزارش توجیهی و امور اجرایی در زمینه انتشار و عرضه اوراق بهادار یا محصول شرکت متقاضی.

لیست شعب و نمایندگی‌های کارگزاری دانایان

در حال حاضر کارگزاری دانایان با ۳۹ شعبۀ فعال، دارای ۱۹ شعبۀ معاملاتی و ۲۰ دفتر پذیرش است که در این صفحه اطلاعات تماس آن‌ها قابل‌مشاهده است.

دفتر بیمه دانایان​ - بیمه زندگی باران​

شرکت بیمۀ زندگی باران، به‌عنوان پیشگامان شرکت‌های تخصصی ارائه‌دهندۀ انواع بیمه‌های زندگی در کشور، با هدف گشایش فصلی تازه در صنعت بیمه پا به عرصۀ حیات گذاشته است. این شرکت که با اتکا بر نیروهای جوان خود در صدد ارائه طرح‌ها و محصولات بیمه‌ای نوین است. بیمه باران بر پایه دانش، تجربه و توانایی کارکنان خود و همین‌طور با شناخت نیازهای صنعت بیمه بنا نهاده شده تا با نوآوری و خلاقیت، محصولاتی جدید و متناسب با نیازهای مشتریان خود ارائه نماید؛ مشتریانی که به نیازهای خود واقف بوده و طالب محصولاتی با کیفیت به منظور انتفاع از سرمایه‌گذاری و پوشش ریسک‌ها می‌باشند. این شرکت در تاریخ ۱۹ فروردین ماه ۱۳۹۹ مجوز رسمی فعالیت خود را از بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران اخذ نمود تا با فعالیت تخصصی خود در حوزۀ‌ انواع بیمه‌های زندگی، فصل تازه‌ای را در صنعت بیمۀ کشور رقم‌ بزند.

صرافی دانایان​

شرکت صرافی دانایان در تاریخ ۱۳۹۸/۰۱/۲۵ تحت شماره ۵۳۹۹۰۸ در اداره ثبت شرکت‏ها و مؤسسات غیر تجاری تهران در قالب شرکت تضامنی صرافی بابک جهان آرا و شرکاء به ثبت رسید و مراتب در روزنامه رسمی شماره ۲۱۵۸۳ مورخ ۱۳۹۸/۰۲/۰۲ برای اطلاع عمومی آگهی شد. در حال حاضر این شرکت با مجوز رسمی از بانک محترم مرکزی جمهوری اسلامی ایران تحت شماره ۱۶۳۴۹۱ افتخار خدمت‌رسانی به بازرگانان و سایر مشتریان ارزشمند خود را دارد.

زمینه‌های فعالیت صرافی دانایان

انجام عملیات خرید و فروش ارز و حواله های ارزی مدیریت وجوه اداره شدۀ ارزی در داخل و خارج از کشور نقل و انتقال وجوه ارزی در اقصی نقاط دنیا خرید و فروش انواع مسکوکات طلا

شرکت مشاور سرمایه‌گذاری دانایان​

شرکت مشاور سرمایه‌گذاری دانایان با هدف ارائه‌ی مشاوره در زمینه خرید، فروش یا نگه‌داری اوراق بهادار و تهیه‌ی گزارش‌های پیش بینی روند قیمت یا عرضه و تقاضای اوراق بهادار در آینده به سرمایه‌گذاران تاسیس گردیده است.

خدمات عرضه و پذیرش از قبیل ارائه مشاوره به متقاضی درخصوص فرآیند پذیرش به منظور انطباق با مقررات، مشاوره و تهیه امیدنامه/طرح تجاری، راهنمایی جهت تهیه گزارش توجیهی و امور اجرایی در زمینه انتشار و عرضه اوراق بهادار یا محصول شرکت متقاضی از جمله خدمات شرکت مشاوره سرمایه‌گذاری دانایان است.

شرکت سرمایه‌گذاری دانایان​

سرمایه‎‌گذاری دانایان دارای تجارب و سوابق ارزشمندی در سرمایه‎‌گذاری در اوراق بهادار، ابزارهای مالی، مسکوکات و سایر دارایی‌‎های مالی می‌‎باشد، همچنین خدماتی همچون پذیرش سمت در صندوق‌‎های سرمایه‌‎گذاری، تأمین مالی، بازارگردانی اوراق بهادار، تعهد پذیره‎‌نویسی و تضمین نقدشوندگی اوراق بهادار ارائه می‌‎نماید.

توانمندی اصلی شرکت سرمایه‌گذاری دانایان، در حوزه خرید، فروش یا نگه‌داری اوراق بهادار براساس تهیه‌ی گزارش‌های تحلیل و پیش‌بینی قیمت یا عرضه و تقاضای اوراق بهادار است.

لیزینگ دانایان​

گروه مالی دانایان بنا دارد موجب به تامین مالی خرید کالای ایرانی اعم از لوازم خانگی و خودرو در راستای حمایت از تولید داخلی قدمی هرچند کوچک اما تاثیر گذار بردارد و در این راستا شرکت لیزینگ دانایان را تاسیس نموده است.