میراثی فراتر از اعداد

ارائه یکپارچه‌ی خدمات مالی و سرمایه‌گذاری به صورت اختصاصی برای کسب‌وکارها

میراثی فراتر از اعداد

ارائه‌ی یکپارچه‌ی خدمات مالی و سرمایه‌گذاری 

میراثی فراتر از اعداد

ارائه یکپارچه‌ی خدمات مالی و سرمایه‌گذاری به صورت اختصاصی برای کسب‌وکارها

خدمات ما

دانایان در حال حاضر طیف وسیع خدمات خود در چهار حوزه‌ی اصلی مدیریت دارایی، خدمات مالی، تأمین مالی و آموزش و پژوهش را از طریق شرکت‌های تخصصی زیرمجموعه‌ی خود به مشتریانش ارائه می‌دهد.

مدیریت دارایی

خدمات مالی

خدمات دانایان به حوزه‌ی مدیریت دارایی، تأمین مالی و آموزش‌وپژوهش محدود نمی‌شود. جدا از این حوزه‌ها، هر خدمتی که در حوزه‌ی مالی انتظار دارید، در بخش خدمات مالی دانایان به افراد و کسب‌وکارها ارائه می‌شود.

صرافی

خدمات حوزه‌ی صرافی در گروه مالی دانایان از مجرای شرکت صرافی دانایان ارائه می‌گردد؛ این شرکت در سال ۱۳۹۷ با اخذ مجوز از بانک مرکزی فعالیت خود را آغاز کرد. نقش‌های اصلی صرافی دانایان ارائه‌ی خدمات تبادل ارز مناسب؛ یعنی نرخ‌های رقابتی، تراکنش‌های فوری، تراکنش‌های امن، و مشاوره‌ی تخصصی است.

مشاوره سرمایه‌گذاری اختصاصی

با توجه به تحولات سریع بازار در دنیای امروز، تصمیم‌گیری‌های آگاهانه در زمینه‌ی سرمایه‌گذاری برای موفقیت و پایداری کسب‌وکار شما از اهمیت بسیاری برخوردار است. در گروه مالی دانایان ما به ارائه‌ی مشاوره‌های تخصصی سرمایه‌گذاری متناسب با اهداف و چالش‌های منحصر به فرد کسب‌وکار شما می‌پردازیم.

ارزش‌گذاری

اگر قصد دارید شرکتی را خریداری کنید یا به دنبال درک ارزش واقعی سرمایه‌گذاری‌های خود هستید، گروه مالی دانایان با تجربه‌ی چندین ساله‌ی خود در تحلیل بنیادی و ارزش‌گذاری سهام شركت‌ها و با به‌كارگیری كارشناسان متخصص فعال در این حوزه، می‌تواند برآوردی دقیق و بدون سو‌گیری از ارزش سهام شركت‌ها به شما عرضه کند.

تاسیس نهاد مالی

ما در تأسیس نهادهای مالی برای کسب‌وکارها در طیف گسترده‌ای از صنایع مالی تخصص داریم؛ اگر به دنبال تأسیس یک صندوق سرمایه‌گذاری هستید، و یا خلق نهاد مالی دیگری را برای انجام عملیات مالی پیچیده در دستور کار قرار داده‌اید، تیم ما دانش و تجربه‌ی آن را دارد که این خواست را برآورده کند.

تعهد پذیره‌نویسی

در عملیات تأمین مالی چه از طریق عرضه‌ی عمومی سهام و چه از طریق انتشار اوراق بدهی، شرکت شما باید به سازمان بورس و اوراق بهادار متعهد پذیره‌نویس معرفی کند. گروه مالی دانایان با امکانات و دایره‌ی ارتباطی وسیع و مؤثر خود با سایر نهادهای پولی و مالی، این امکان را دارد که در امر تعهد پذیره‌نویسی همراهی قابل‌اتکا و مطمئن برای شما باشد.

تجدید ساختار مالی

شرکت‌ها در طول عمر خود اغلب با چالش‌هایی روبرو می‌شوند که برای تضمین بقای بلندمدت و رشد، به تجدیدساختار مالی و بازبینی در استراتژی خود نیاز می‌یابند. خدمات تجدیدساختار مالی دانایان برای مقابله‌ی مستقیم با این چالش‌ها طراحی شده، و راه‌حل‌های جامعی ارائه می‌دهد که به احیای شرکت‌ها کمک می‌کند.

بازارگردانی

شرکت‌هایی که بخشی از سهام‌شان در بازار سرمایه‌ عرضه‌ی عمومی شده است، براساس دستورالعمل‌ها و مقررات سازمان بورس و اوراق بهادار، ملزم به معرفی بازارگردان هستند. گروه مالی دانایان با داشتن صندوق اختصاصی بازارگردانی و تجربه‌ی چندین ساله در این امر، این خدمت را به مشتریان خود و عامه‌ی سرمایه‌گذاران ارائه می‌دهد.

بیمه عمر و سرمایه‌گذاری

شرکت بیمه‌ی زندگی باران در گروه مالی دانایان خدمات متنوعی در حوزه‌ی بیمه‌های زندگی ارائه می‌دهد. شما می‌توانید علاوه بر نگاه سرمایه‌گذاری، ضمن بهره‌مندی از مزیت‌های معافیت مالیاتی، جهت پوشش برخی از ریسک‌های زندگی‌ همکارانتان، از خدمات بیمه‌ی زندگی دانایان بهره‌مند شوید.

معاملات رمز ارز

با داناتورکس، پلتفرم معاملاتی رمزارز‌ گروه مالی دانایان، می‌توانید مطمئن باشید که با پلتفرمی امن در رمزارزها سرمایه‌گذاری خواهید کرد؛ پلتفرم ما با بالاترین استانداردهای امنیتی و با رعایت مقررات کشور طراحی شده است. ما از جدیدترین تدابیر امنیتی برای حفاظت از سرمایه‌گذاری‌ها و اطلاعات شخصی مشتریان‌مان استفاده می‌کنیم. دانایان از نزدیک چشم‌انداز قانونی و مقرراتی در حال تحول ارزهای دیجیتال را دنبال می‌کند تا از رعایت دقیق مقررات رمزارزها در کشور اطمینان یابد.

مزیت‌های تأمین مالی با دانایان

برای انتخاب راه حل بهینه‌ی مسأله سرمایه‌گذاری خود، با مشاور سرمایه‌گذاری دانایان تماس بگیرید.

آکادمی دانایان

تصمیمات کلان مالی و اقتصادی کسب‌وکار خود را با آگاهی بیشتر اتخاذ کنید.

گزارش‌های اقتصادی

گروه مالی دانایان به واسطه‌ی آکادمی دانایان هر سال گزارش‌‌های جامعی از حوزه‌های مختلف اقتصاد ایران ارائه می‌دهد. گرایش اصلی این گزارش‌ها کاربردی است و در وهله‌ی‌ اول برای اطلاع و استفاده‌ی بنگاه‌ها تهیه می‌شود.

نشست‌های تخصصی

در نشست‌های تخصصی گروه دانایان از نظر کارشناسان برتر کشور درباره‌ی مهم‌ترین مسائل اقتصادی کشور مطلع خواهید شد. در این جلسات با به‌کارگیری دانش روز، به‌روشی استاندارد موضوعات اقتصادی کاربردی بنگاه‌ها مورد بحث قرار می‌گیرد.

  • طیف کامل خدمات ارزی
  • نرخ های رقابتی
  • تراکنش های فوری و امن
  • مشاوره تخصصی

با مجوز رسمی از بانک مرکزی

صرافی دانایان شریک معتمد شما در تبادلات پولی

  • طیف کامل خدمات ارزی
  • نرخ های رقابتی
  • تراکنش های فوری و امن
  • مشاوره تخصصی

با مجوز رسمی از بانک مرکزی

دانایان‌کراد؛ سکوی تأمین مالی جمعی دانایان

راه‌حلی سریع و آسان برای تأمین مالی طرح‌ها و پروژه‌های کسب‌وکار شما

صاحبان کسب‌وکار می‌توانند طرح‌ها و پروژه‌های مورد نظر خودشان را با سکوی تأمین مالی جمعی در معرض دید سرمایه‌گذاران حقیقی و حقوقی قرار دهند تا آن‌ها با وجوه خود، در سریع‌ترین زمان ممکن در تأمین مالی طرح‌ها مشارکت کنند.

برخی از مشتریان ما

فرم دریافت مشاوره