مدیریت دارایی

تجربه‌ی یک سرمایه‌گذاری موفق با ابزارها و خدمات متنوع مدیریت دارایی دانایان

مدیریت دارایی

تجربه‌ی یک سرمایه‌گذاری موفق با ابزارها و خدمات متنوع مدیریت دارایی دانایان

با انتخاب گروه مالی دانایان، امکان سرمایه‌گذاری مستقیم و یا غیرمستقیم در طیف وسیعی از دارایی‌ها برای شما فراهم می‌آید. شما می‌توانید متناسب با سطح ریسک‌پذیری‌، بازده‌ی مورد انتظار، بازه‌ی زمانی مورد نظر و مبلغی که برای سرمایه‌گذاری در نظر دارید، محصولات و خدمات ما را در حوزه‌ی مدیریت دارایی انتخاب نمایید. آنچه دانایان را در ارائه‌ی این خدمت متمایز می‌سازد، در اختیار داشتن سرمایه‌ی انسانی متخصصی است که مهم‌ترین انواع دارایی‌های موجود در کشور را به‌خوبی می‌شناسند و با هدف تنوع‌بخشی به سبد سرمایه‌گذاری‌ به شما مشاوره‌ می‌دهند. با انتخاب دانایان می‌توانید اطمینان یابید که دانش و تجربه‌ی سرمایه‌ی‌ انسانی گروه دانایان همواره پشتیبان تصمیمات مالی شما خواهد بود. خدمات ما در بخش مدیریت دارایی به چهار بخش تقسیم شده و در ادامه یک به یک تشریح می‌شود.

سبد اوراق بهادار

یکی از مهم‌ترین خدمات حوزه‌ی مدیریت دارایی گروه مالی دانایان، مدیریت سبد اوراق بهادار اختصاصی برای شماست. برای ارائه‌ی این خدمت، دانایان متناسب با خصوصیات و تمایلات شما، سبدی متنوع از اوراق بهادار موجود در بازار سرمایه را از اوراق درآمد ثابت و سهام شرکت‌ها گرفته تا اوراق مشتقه برای شما تشکیل می‌دهد. به پشتوانه‌ی فعالیت تخصصی چندین ساله‌ی گروه مالی دانایان در بازار سرمایه، می‌توانید مطمئن شوید که مدیریت دارایی‌های شما به شکل بهینه، بر مبنای تحلیل‌های دقیق واحد مدیریت دارایی دانایان، انجام خواهد شد. همچنین اگر تمایل داشته باشید در این بخش شخصاً سرمایه‌گذاری خود را مدیریت کنید، می‌توانید فقط با دانایان مشورت کنید و خودتان تصمیم بگیرید یا برخی محصولات دیگر دانایان چون صندوق قابل‌معامله‌ی املاک و مستغلات دانایان با نماد دانیک و یا طرح‌های سکوی تأمین مالی جمعی دانایان (دانایان‌کراد) را انتخاب کنید.

محصولات بیمه‌‌ی زندگی و سرمایه‌گذاری

غیر از این‌که عامه‌ی شهروندان به دنبال تحقق اهداف مالی و سرمایه‌گذاری‌شان هستند، دغدغه‌ی روزهای سالخوردگی و معیشت خانواده در غیاب خود را هم دارند؛ دارندگان مشاغل پرخطر نگران از کار‌‌افتادگی و گذران زندگی پس از حوادث ناگوارند. برای آن گروه از مشتریان که به دنبال گزینه‌ها‌ی سرمایه‌گذاری بدون‌ریسک و با سود تضمین‌شده هستند، و در کنار اهداف سرمایه‌گذاری خود، دغدغه‌های دیگری نیز دارند، محصولات متنوع بیمه‌ی زندگی و سرمایه‌گذاری دانایان راه‌حل‌های مناسبی را در اختیار می‌گذارد. این خدمتِ گروه مالی دانایان را یکی از شرکت‌های تخصصی‌ زیرمجموعه‌، شرکت بیمه‌ی زندگی باران، عرضه می‌کند. ویژگی معافیت مالیاتی بیمه‌های زندگی در کنار بازدهی مناسب سرمایه‌گذاری در این محصولات، این طبقه از دارایی‌های پیشنهادی دانایان را برای سرمایه‌گذاران بسیار جذاب می‌کند.

املاک و مستغلات

مزیت‌های سرمایه‌گذاری در بازار املاک و مستغلات بر هیچ سرمایه‌گذاری پوشیده نیست؛ بخش بزرگی از سرمایه‌ی ایرانیان در قالب املاک و مستغلات نگهداری می‌شود. خدمات مدیریت دارایی گروه مالی دانایان در خدمت شماست تا به دو صورت مستقیم و غیرمستقیم در بازار املاک و مستغلات سرمایه‌گذاری کنید، و از منافع سرمایه‌گذاری خود در این طبقه از دارایی‌ها بهره‌مند شوید. با انتخاب صندوق املاک و مستغلات دانایان می‌توانید به صورت غیرمستقیم در بازار املاک و مستغلات سرمایه‌گذاری کنید. این محصول سرمایه‌گذاری به شما امکان می‌دهد حتی با مبالغ محدود، در بازار املاک و مستغلات سرمایه‌گذاری کنید. ضمن بهره‌مندی از مزایای حقوقی و مالیاتی محصولات ملکی دانایان، سرمایه‌گذاران به‌علاوه مطمئن می‌شوند که دارایی آنان توسط متخصصان این حوزه‌ی سرمایه‌گذاری مدیریت می‌شود. به‌طور خاص، دانایان در حوزه‌ی سرمایه‌گذاری در املاک و مستغلات نسبت به نهادهای مالی مشابه و حتی بزرگتر از خود، تجربه‌ی طولانی‌تر و دانش عمیق‌تر دارد. همچنین فرصت سرمایه‌گذاری مستقیم در بازار املاک و مستغلات به واسطه‌ي شرکت مدیریت سرمایه و ساخت نیک‌رای نیز برای شما فراهم است. با این شرکت می‌توانید در طرح‌های ساخت به شکل مستقیم مشارکت کنید، و در کنار برخورداری از عایدی سرمایه‌ای بالاتر از میانگین بازار املاک و مستغلات، از سود فعالیت توسعه‌ا‌ی این بخش هم بهره‌مند شوید.

طرح‌ها و پروژه‌های دانایان

با سرمایه‌گذاری در طرح‌ها و پروژه‌های گروه مالی دانایان در بخش واقعی اقتصاد، با دانایان شریک شوید. این خدمت از مدیریت داراییِ گروه مالی دانایان مختص به مشتریان ویژه‌ی ماست که آمادگی دارند مبالغ قابل‌ملاحظه‌ای در طرح‌های سرمایه‌ای سرمایه‌گذاری کنند. دانایان در تلاش است از مجرای شرکت سرمایه‌گذاری دانایان پروژه‌های سرمایه‌گذاری مناسب را شناسایی و تعریف کند و با شناسایی ریسک‌های موجود در هر یک از طرح‌های سرمایه‌گذاری خود، ریسک سرمایه‌گذاری را برای طرف‌های تجاری خود به حداقل رساند. دانایان می‌کوشد با بهینه‌سازی مدل‌های کسب‌وکار و توسعه‌ای، ضمن به‌کارگیری مهارت‌هایِ سرمایه‌‌ی انسانی خود، طرح‌هایی با بازدهی بالا به جامعه‌ی سرمایه‌گذاران معرفی کند. طبعاً این نوع طرح‌های سرمایه‌گذاری افق سرمایه‌گذاری بلندمدت‌‌ دارند. طرح‌ها و پروژه‌های دانایان عمدتاً در حوزه‌‌های صنعتی، فناوری‌های مالی و ساختمانی است و شما می‌توانید متناسب با میزان مبلغ سرمایه‌گذاری و تمایلات شخصی‌تان در هر یک از این پروژه‌های سرمایه‌ای وارد شوید.