دو نشست کاربردی

امکان حضور در نشست به دو صورت حضوری و آنلاین وجود خواهد داشت؛ لطفاً افرادی که قصد شرکت در نشست به صورت حضوری را دارند، با شماره‌ٔ ۰۹۱۲۳۶۸۸۵۴۹ حضور خود را هماهنگ نمایند و در ساعت برگزاری جلسه، در ساختمان گروه مالی دانایان واقع در خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی، کوچه‌ی زاینده‌ رود غربی، پلاک ۳ حضور داشته باشند.
همچنین افرادی که قصد شرکت در جلسه به صورت آنلاین را دارند، با کلیک بر لینکی که در بالا قرار می‌گیرد، به عنوان میهمان وارد شوند.

سخنرانی ۱

سخنرانی ۲

نشست‌ها به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار خواهند شد.

محل نشست

حضوری: تهران، بزرگراه کردستان، زیر پل ملاصدرا، خیابان زاینده رود غربی، پلاک ۳

آنلاین: لینک شرکت در جلسه پس از ثبت نام ارسال خواهد شد.

طبعاً شرکت در این دو نشست به میزبانی گروه مالی دانایان مستلزم تقبل هیچ هزینه‌ای نیست.

ثبت نام

مشخصات فردی:(ضروری)

معرفی استادان سخنران

محسن بهرام‌گیری

آقای محسن بهرام‌گیری مدرک کارشناسی خود در رشته‌ٔ علوم ریاضی را از دانشگاه صنعتی شریف اخذ کرده‌اند و مقطع دکترای ریاضی کاربردی را در دانشگاه MIT گذرانده‌اند. ایشان دارنده‌ٔ چندین مدال طلای المپیادهای ریاضی داخلی و جهانی هستند. دکتر محسن بهرام‌گیری سال‌ها عضو هیئت علمی دانشکدهٔ مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف بوده‌اند و دروس «مدیریت مالی شرکتی» و «کسب‌و‌کار تکنولوژی بلاکچین و رمزارزها» از جمله‌ درس‌هایی بوده است که ایشان در آن دانشگاه ارائه کرده‌اند. ایشان سابقه‌ٔ چندین سال فعالیت در بازارهای مالی داخلی و خارجی همچون وال استریت را دارند و مدیریت اجرایی پروژهٔ ملی توسعه لیزینگ هواپیمای ملی وزارت راه و شهرسازی از جمله سوابق اجرایی ایشان است.

محمد طبیبیان

آقای محمد طبیبیان در رشتهٔ اقتصاد از دانشگاه شیراز مدارک کارشناسی و ارشد دریافت کرده‌اند و از دانشگاه دوک امریکا دکترای اقتصاد گرفته‌اند. دکتر طبیبیان تدریس را از دانشگاه صنعتی اصفهان آغاز کردند و در مؤسسه عالی پژوهش در برنامه‌ریزی و توسعه ادامه دادند. ایشان ریاست مؤسسات عالی پژوهش در برنامه‌ریزی و توسعه، آموزش بانکداری ایران و تابان خرد را بر عهده داشته‌اند. دکتر طبیبیان استاد مدعو دانشگاه استنفورد امریکا نیز بوده‌اند. اقتصاد ایران، اقتصاد خرد، روش علم، اقتصاد کلان، اقتصاد و عدالت اجتماعی، اندیشهٔ آزادی و کتاب‌های دیگر و صدها مقاله از استاد طبیبیان منتشر شده است. غیر از خدمات دانشگاهی، ایشان همکاری خود را با ریاست دفتر کلان سازمان برنامه آغاز کردند و بعد از آن در مقام معاونت اقتصادی سازمان برنامه این خدمات را ادامه دادند. در این مقام مسؤولیت تهیه‌ برنامهٔ پنج سالۀ دوم با ایشان بوده است.