نشست «تحولات بازار نفت و آثار آن بر بازار سرمایه»

با سخنرانی دکتر عباس ملکی و دکتر حسین عبده تبریزی

نشست «تحولات بازار نفت و آثار آن بر بازار سرمایه» با سخنرانی آقایان دکتر عباس ملکی و حسین عبده تبریزی برگزار می‌شود. بدینوسیله، از شما یا یکی از همکاران شما دعوت می‌شود که در صورت تمایل در این نشست شرکت نمایید.

جزئیات سخنرانی

نشست‌ به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار خواهد شد. لطفاً در بخش ثبت نام، نحوه‌ی حضور خود در نشست را مشخص کنید.

محل نشست

حضوری: تهران، بزرگراه کردستان، زیر پل ملاصدرا، خیابان زاینده رود غربی، پلاک ۳

آنلاین: برای شرکت در جلسه، در ساعت برگزاری نشست بر لینک حضور در نشست کلیک نمائید.

ثبت نام نشست «تحولات بازار نفت و آثار آن بر بازار سرمایه»

مشخصات فردی:(ضروری)
نحوه شرکت (حضوری، آنلاین):(ضروری)

معرفی اساتید سخنران

دکتر عباس ملکی

دکتر عباس ملکی، مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را به ترتیب در رشته‌های مهندسی مکانیک و صنایع از دانشگاه صنعی شریف اخذ کرده‌ و دوره‌ی دکتری خود در رشته‌ی مدیریت استراتژیک را در دانشگاه عالی دفاع ملی گذرانده‌ است. ملکی هم‌اکنون استاد سیاستگذاری انرژی در گروه سیستم‌های انرژی در دانشکده مهندسی انرژی در دانشگاه صنعتی شریف هستند. وی در سال‌های ۲۰۰۶ و ۲۰۰۷ به مدت ۲۰ ماه عضو همکار مدرسه‌ی حکومت جان اف. کندی دانشگاه هاروارد در برنامه امنیت بین‌الملل بودند و در سال تحصیلی ۲۰۱۲–۲۰۱۱ عضو مرکز مطالعات بین‌المللی مؤسسه‌ی فناوری ماساچوست در برنامه مطالعات امنیت بوده‌اند. ملکی چندین کتاب را به زبان فارسی و انگلیسی به نگارش درآورده است. کتاب‌های «سیاست‌گذاری انرژی»، «امنیت انرژی» و «آینده‌پژوهی انرژی» به زبان فارسی و «روابط ایران و آمریکا، یک دیالوگ» و «سیاست‌های محیط‌زیست در خاورمیانه» هم به زبان انگلیسی از او منتشر شده است. مدیریت دفتر مطالعات سیاسی و بین‌المللی، معاونت امور آموزش و پژوهش وزارت امور خارجه و مسئولیت سردبیری فصلنامه مطالعات راهبردی سیاستگذاری عمومی از جمله امور اجرایی وی بوده است.

دکتر حسین عبده تبریزی

دکتر حسین عبده تبریزی، کارشناسی بازرگانی و زبان از مدرسه‌ی عالی بازرگانی و ترجمه‌ی تهران و ارشد MBA از مرکز مطالعات مدیریت ایران (ICMS) و دکترای مالی از مدرسه‌ی کسب‌وکار منچستر (دانشگاه منچستر) دارد. وی سابقه ۴۳ سال تدریس در مؤسسات آموزش عالی، سازمان‌ها و مراکز تحقیقاتی کشور دارد و استاد مدعو مالی در دانشگاه‌های شریف، تهران، بهشتی، عالمه، امیرکبیر، امام صادق (ع)، آزاد و مؤسسه‌ی عالی پژوهش در برنامه‌ریزی و توسعه بوده است. وی مترجم و مؤلف مقالات و کتاب‌های بسیاری است، و عناوین شغلی مختلف در نهادهای مالی ایران داشته است.