نشست «چشم‌انداز اقتصاد کلان ایران»

با سخنرانی آقایان دکتر تیمور رحمانی و مهدی حیدری

نشست «چشم‌انداز اقتصاد کلان ایران» با سخنرانی آقایان دکتر تیمور رحمانی و مهدی حیدری برگزار می‌شود.

جزئیات نشست

نشست‌ به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار خواهد شد. لطفاً در بخش ثبت‌نام، نحوه‌ی حضور خود در نشست را مشخص کنید.

محل نشست

حضوری: تهران، بزرگراه کردستان، زیر پل ملاصدرا، خیابان زاینده‌رود غربی، پلاک ۳

آنلاین: برای شرکت در جلسه، در ساعت برگزاری نشست بر لینک حضور در نشست کلیک نمائید.‌

ثبت‌نام نشست «چشم‌انداز اقتصاد کلان ایران»

مشخصات فردی:(ضروری)
نحوه شرکت (حضوری، آنلاین):(ضروری)

پیشتر، نشست‌های کاربردی دیگری با حضور دکتر هاشم اورعی و منصور شاکریان، دکتر محمد طبیبیان، دکتر عباس ملکی، دکتر محسن بهرام‌گیری، دکتر مهدی راستاد، آقای بابک آقایی و استاد عبداله کوثری در سلسله نشست‌های آکادمی دانایان برگزار شده است. نشست‌هایی که در هفته‌های آتی برگزار خواهد شد، به شرح زیر است:

این نشست‌ها هر دوشنبه در ساختمان مرکزی گروه مالی دانایان به‌صورت حضوری برگزار می‌شود. بدین‌وسیله، از شما یا یکی از همکاران شما دعوت می‌شود در صورت تمایل در این نشست شرکت فرمایید.

معرفی اساتید سخنران

دکتر تیمور رحمانی

تیمور رحمانی، مدارک کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکترای خود در رشته‌ی اقتصاد را از دانشگاه تهران اخذ کرده است. وی تاکنون بیش از ده کتاب در حوزه‌ی اقتصاد تألیف کرده و چندین مقاله‌ی پژوهشی در حوزه‌ی اقتصاد کلان با نام او در ژورنال‌های معتبر داخلی و بین‌المللی به‌ چشم می‌خورد. دولت بزرگ نه، مبانی و اصول علم اقتصاد، اقتصاد کلان، اقتصاد کلان نوین، پول ارز و بانکداری از جمله کتاب‌هایی است که دکتر رحمانی مؤلف آن‌ها بوده‌ است.

دکتر مهدی حیدری

مهدی حیدری، مدرک کارشناسی و ارشد را از دانشگاه شریف در رشته‌های مهندسی الکترونیک و MBA دریافت کرده است. وی پس از اخذ مدرک کارشناسی ارشد از دانشگاه ناپل ایتالیا، به اخذ مدرک دکترای مالی از مدرسه‌ی اقتصاد استکهلم نائل آمد؛ بخشی از دوره‌ی دکترا را در دانشگاه کلمبیای امریکا گذراند. وی چندین مقاله‌ی پژوهشی در زمینه‌های بازار سرمایه، مالی شرکت‌ها، مالکیت در شرکت‌ها و نهادهای مالی انتشار داده است. حیدری، عضو هیأت علمی دانشگاه خاتم است و به‌عنوان استاد مدعو در دانشگاه‌های تهران و شریف نیز تدریس کرده است. حیدری به نهادهای مالی و صنعت نفت در ایران مشاوره می‌دهد، و در حوزه‌ی سیاستگذاری نیز فعال است.

گزارش نشست‌های پیشین