نشست «بررسی اقتصاد انرژی در ایران»

با سخنرانی آقایان دکتر محمد مروتی، دکتر هاشم اورعی و منصور شاکریان

نشست «بررسی اقتصاد انرژی در ایران» با سخنرانی آقایان دکتر محمد مروتی، دکتر هاشم اورعی و منصور شاکریان برگزار می‌شود.

ثبت‌نام نشست «اقتصاد انرژی در ایران»

نشست‌ به دو صورت حضوری و آنلاین برگزار خواهد شد. لطفاً در بخش ثبت‌نام، نحوه‌ی حضور خود در نشست را مشخص کنید.

محل نشست

حضوری: تهران، بزرگراه کردستان، زیر پل ملاصدرا، خیابان زاینده‌رود غربی، پلاک ۳

آنلاین: برای شرکت در جلسه، در ساعت برگزاری نشست بر لینک حضور در نشست کلیک نمائید.‌

ثبت‌نام نشست «اقتصاد انرژی در ایران»

مشخصات فردی:(ضروری)
نحوه شرکت (حضوری، آنلاین):(ضروری)
پیشتر، نشست‌های کاربردی دیگری با حضور دکتر محمد طبیبیان، دکتر عباس ملکی، دکتر محسن بهرام‌گیری، دکتر مهدی راستاد، آقای بابک آقایی و استاد عبداله کوثری در سلسله نشست‌های آکادمی دانایان برگزار شده است. نشست‌هایی که در هفته‌های آتی برگزار خواهد شد، به شرح زیر است:
این نشست‌ها هر دوشنبه در ساختمان مرکزی گروه مالی دانایان به‌صورت حضوری برگزار می‌شود. بدین‌وسیله، از شما یا یکی از همکاران شما دعوت می‌شود در صورت تمایل در این نشست شرکت فرمایید.

معرفی اساتید سخنران

دکتر سید هاشم اورعی

دکتر سید هاشم اورعی، استاد تمام دانشکده‌ی برق دانشگاه صنعتی شریف است. وی تحصیلات دوره‌ی کارشناسی و کارشناسی ارشد خود را در دانشگاه ویلز انگلستان به اتمام رساند و سپس مدرک دکترای خود را در رشته‌ی ماشین‌های الکتریکی از دانشگاه کمبریج انگلستان دریافت کرد. دکتر اورعی پیشتر استاد مدعو دانشکده‌ی مهندسی برق و کامپیوتر در دانشگاه مانیتوبا کانادا و استاد مدعو دانشکده‌ی مهندسی برق و کامپیوتر موسسه پلی تکنیک وورسستر (WPI) آمریکا نیز بوده است. او هم‌اکنون رئیس هیات‌مدیره‌ی اتحادیه انجمن‌های انرژی ایران و هم‌‌زمان رئیس هیات‌مدیره‌ی انجمن علمی انرژی بادی ایران است.

دکتر محمد مروتی

محمد مروتی در سال ۱۳۸۰ وارد رشته‌ی مهندسی برق دانشگاه صنعتی شریف شد. به دلیل علاقه به رشته‌های علوم انسانی، از همان بدو ورود به دانشگاه، پروژه‌های مطالعاتی خود در رشته‌های علوم انسانی را در دانشگاه شریف و سایر دانشگاه‌ها دنبال می‌کرد. به‌واسطه این علاقه، در پایان مقطع کارشناسی، در دوره‌ی دکتری پیوسته اقتصاد در دانشگاه تگزاس آستین پذیرفته شد. در دوره‌ی دکتری ولی به مباحث اقتصاد انرژی و بازارهای مالی پرداخت و پس از دوره دکتری برای دوره‌ی پسادکتری به دانشگاه استنفورد رفت. دکتر مروتی در سال ۱۳۹۵ به کشور بازگشت. از اردیبهشت ۹۶ برای راه‌اندازی یک برنامه‌ی آموزش عالی خصوصی با کیفیت جهانی در ایران به‌صورت تمام‌وقت با دانشگاه خاتم شروع به همکاری نمود که این همکاری تاکنون ادامه دارد.

منصور شاکریان

منصور شاکریان، دانش‌آموخته‌ی کارشناسی ارشد و دانشجوی دکتری اقتصاد شریف است. شاکریان به‌عنوان پژوهشگر اقتصادی با مرکز پژوهش‌های مجلس همکاری داشته است. همچنین، وی سرپرستی واحد تأمین مالی مشاور سرمایه‌گذاری دانایان را نیز در کارنامه‌ی خود دارد. منصور شاکریان به همراه محمدنوید نوروزی، گزارش اقتصادی بازار انرژی آکادمی دانایان را تهیه کرده‌ است.

گزارش نشست‌های پیشین