محصولات شرکت‌ ها  چرا دانایان

آموزش، مهم‌ترین عامل موفقیت در سرمایه‌گذاری است.

دانش و آگاهی، مهم‌ترین عامل موفقیت در تصمیم‌گیری‌های مالی و سرمایه‌گذاری است. در هر سطحی از دانش و تجربه که باشید می‌توانید با استفاده از مطالب آموزشی آکادمی دانایان، برای دارایی‌هایتان آگاهانه‌تر تصمیم‌گیری نمایید و آینده‌ی بهتری را برای خود رقم بزنید.

تحلیل بنیادی

آشنایی با صورت‌های مالی و تحلیل آن‌ها، مدل‌های ارزش‌گذاری و متغیرهای اثرگذار بر ارزش شرکت‌ها در این بخش از آکادمی دانایان در دسترس شما خواهد بود. اگر به دنبال سرمایه‌گذاری مستقیم در بازار سرمایه هستید، در هر سطحی که باشید در این بخش محتوای مناسب خودتان را خواهید یافت.

تحلیل تکنیکال

انواع نمودارها در تحلیل تکنیکال، روندها و اندیکاتورها، الگوهای قیمتی و سایر مطالب مربوط به تحلیل تکنیکال در این بخش تشریح شده است. با مراجعه به این بخش، تحلیل تکنیکال را بر اساس معتبرترین مراجع این حوزه بیاموزید.

صندوق‌های سرمایه‌گذاری

صندوق‌های سرمایه‌گذاری نوعی سرمایه‌گذاری غیرمستقیم برای افرادی است که زمان و حوصله‌ی کسب دانش کافی برای سرمایه‌گذاری مستقیم را ندارند، اما برای موفقیت در سرمایه‌گذاری غیرمستقیم نیاز به شناخت کامل این ابزار و باید‌ها و نبایدهای آن را دارید. صفر تا صد صندوق‌های سرمایه‌گذاری را اینجا مطالعه کنید.

دانش سرمایه‌گذاری

آشنایی با ریسک و بازده، مالی رفتاری، استراتژی‌های مدیریت و تحصیص دارایی و آشنایی با بهترین روش‌های سرمایه‌گذاری بخشی از مطالبی هستند که در این بخش به آن‌ها پرداخته خواهد شد. اگر قصد آشنایی کامل با بازارهای دارایی و مفاهیم سرمایه‌گذاری را دارید به این بخش مراجعه کنید.  

در دوره‌‌های آموزشی آکادمی دانایان همراه با بهترین کارشناسان و اساتید مالی و سرمایه‌گذاری ایران، در مسیری روشن، یادگیری را آغاز خواهید کرد و با برنامه‌ای مشخص تا انتها پیش خواهید رفت. تیم پشتیبانی آکادمی دانایان در طول این مسیر همراه شما خواهد بود.  

اقتصاد به زبان ساده

دوره‌ی آموزشی اقتصاد به زبان ساده بهترین انتخاب برای آنانی است که علاقه‌مند هستند به زبانی ساده تمام مفاهیم با اهمیت اقتصاد را بشناسند تا بتوانند از آن در تصمیم‌گیری‌های سرمایه‌گذاری خود استفاده کنند. دانش اقتصادی بخش جداناشدنی از الزامات موفقیت‌های مالی و سرمایه‌گذاری است.

اطلاعات بیشتر –>

مالی خانواره

در مالی خانوارها حسین عبده تبریزی به مهم‌ترین مطالب مالی و سرمایه‌گذاری مورد نیاز خانواده‌های ایرانی می‌پردازد. پیشنهادهای سرمایه‌گذاری در بورس، املاک و مستغلات، مالی و سرمایه‌گذاری در دوران سالخوردگی و سرمایه‌گذاری برای فرزندان از جمله قسمت‌های این دوره‌ی آموزشی هستند. 

اطلاعات بیشتر –>

ارزش‌گذاری استارت‌ آپ

آموزش دانش مالی در کسب‌وکارهای نوپا تمام آنچیزی است که در این دوره‌ی آموزشی به آن پرداخته شده است. اگر در موقعیتی قرار دارید که بخش‌های مالی و سرمایه‌گذاری استارت‌آپ‌ها برای شما با اهمیت است مشاهده‌ی این دوره‌ی آموزشی پیشنهاد آکادمی دانایان برای شما خواهد بود.

اطلاعات بیشتر –>

صِرف تسلط بر مبانی نظری کلید موفقیت شما در دنیای سرمایه‌گذاری نخواهد بود. تجربه و آزمون و خطا بال دیگر پرواز به‌سوی موفقیت در دنیای سرمایه‌گذاری است. شما می‌‏توانید ماحصل سال‌ها فعالیت و کسب تجربه در بازار دارایی‌ها را در مطالب تحلیلی گروه دانایان بیابید.

تحلیل بنیادی سهام شرکت‌های بورسی

با مراجعه به این بخش کسب‌وکار شرکت‌های بورسی را بیشتر بشناسید و با متغیرهای اثرگذار بر ارزش آن‌ها آشنا شوید. تحلیل بنیادی و ارزش‌گذاری شرکت‌های بورسی راهی برای کسب سود در بازار سرمایه است و در این بخش از نگاه دانایان به ارزش شرکت‌ها مطلع شوید.

تحلیل تکنیکال سهام و بازارهای جهانی

تحلیل نمودارهای قیمت و زمانِ سهام شرکت‌های بورسی و بازارهای جهانی راهی پرطرفدار برای پیش‌بینی قیمت آن‌هاست، اما شاید نگاهی ساده‌انگارانه به تحلیل تکنیکال و صِرف استفاده از روش‌های پایه‌ای آن شما را از اهدافتان دور کند. با مراجعه به این بخش می‌توانید از دانش و تجربه‌ی گروه دانایان در این نوع از تحلیل استفاده کنید.

پیش‌بینی بورس ۱۴۰۱ از نگاه کارشناسان

بازار سرمایه در سال ۱۴۰۱ و پیش‌بینی وضعیت آن از زبان کارشناسان و کارشناسان ارشد بازار سرمایه را از برنامه‌ی گفت و بورس گروه دانایان بشنوید. آگاهی از نظرات سایر فعالان بازار سرمایه به شما کمک می‌کند تا نگاهی همه‌ جانبه به موضوع داشته باشید.

اطلاعات بیشتر –>

اگر به پیگیری مهم‌ترین رخ‌دادهای بازار سرمایه علاقه‌مند هستید اما فرصت کافی برای آن را ندارید، گزارش روزانه‌ی بازار سرمایه پیشنهاد ما برای شماست. در این بخش با مشاهده‌ی ویدیوای چند دقیقه‌ای، بااهمیت‌ترین اتفاقات بازار سرمایه را از یکی از باتجربه‌ترین فعالان آن بازار خواهید شنید.  

آموزش در قالب ویدیو و جلسات آنلاین، تمام آن چیزی است که در این بخش عرضه خواهد‌شد. محتواهای این بخش خروجی‌های واحد دوبلاژ آکادمی دانایان و وبینارهای آموزشیِ تک جلسه‌ای خواهد‌بود. در اوقات فراغت خود به این بخش مراجعه کنید و با زبانی ساده و جذاب مطالب را بیاموزید.

زندگی ‌نامه، تجربیات و نگرش کارآفرینان و مدیران بزرگ تاریخ ایران، همواره برای آیندگان، ارزشمند بوده است. در پادکست «مفاخر»، به کارآفرینان و مدیران ماندگار معاصر ایران پرداخته‌ایم. با گوش دادن به این پادکست، می‌توانیم رموز موفقیت و پیشنهادهای این مفاخر را چراغ راه آینده‌ خود قرار دهیم.